dnes je piatok,  28. február 2020,  meniny má Zlatica,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 06:33,  dnes západ slnka: 17:24
globpneu.sk

Ako kupovať čln - článok

pridané: 21.11.2012 11:42
Ako kupovať čln

 Nákup člnu či lode je nákupom ktorý človek môže ľutovať ešte niekoľko rokov. Alebo na druhej strane mu môže priniesť mnoho spokojnosti.


Práve preto sme sa rozhodli pomôcť a pripraviť článok o tom, čo je pri tejto kúpe dôležité. A čo Vám ponúka práve naša spoločnosť.


1. Výber spoločnosti


- na slovenskom internete je množstvo e-shopov ktoré ponúkajú široké spektrum člnov rôznej kvality a ceny. Avšak len máloktorý z nich skutočne s člnmi pracuje. Po väčšine ide len o sprostredkovateľov ktorý dovážajú tovar z okolitých krajín no praktické skúsenosti z ich použitím sú nulové.


- naša spoločnosť predáva člny už viac ako 15rokov, samozrejme sme už dlhé roky rybári a vzťah ku vode ju u nás ako u rodinnej spoločnosti budovaný od malička. Máme za sebou mnohé stavby vodných mól, požičovní a podobne. Doma i v zahraničí. 


2. Pozor na služby


- je bežné, že v prípade keď si zákazník kúpy čln či loď, dostane záruku avšak prax hovorí inak. Bežné opravy u laminátových člnov sú prakticky nezrealizovateľné zo strany sprostredkovateľa, a možnosť výmeny nafukovacieho člnu v prípade jeho chybovosti je otázkou mesiacov. 


- keďže s člnmi pracujeme už dlhé roky, ako firma vám vieme pomôcť pri akýchkoľvek úpravách či opravách, doporučiť vám rovnako spoločnosti poskytujúce nadštandartné príslušenstvo či vám ho sami namontovať. Nehovoriac ani o činnostiach ktoré sú spojené s potrebných servisom. Čiže nie vždy rozhoduje len cena, myslite ďalej a dopredu. 


 


3. Ilustračné obrázky


- Čln je v podstate ako auto či motorka. Má určité špecifiká, vlastnosti a každý typ je iný. Položte si teda otázku. Koľký z vás by si kúpili auto len po tom ako ho videli na obrázku? I keď sú ilustračné fotografie akokoľvek lákavé, sú stále len fotografiami.


- u nás si môžete dohodnúť termín a loď si vyskúšať priamo na vode. V našej spoločnosti predebatovať podmienky predaja, skúsiť si väčší či menší model. Rýchlosť, motor, stabilitu jednoducho všetko. Túto možnosť inde nenájdete. No my chceme aby ste odchádzali spokojní a spokojnými ostali i po ďalšie roky.


 


Dúfam že po prečítaní tohto článku pri vašom ďalšom nákupe zhodnotíte spomenuté body a navštívite nás. Budeme radi keď spoločne vyberieme čln či loď s ktorou budete spokojný a vašu spokojnosť budete šíriť ďalej.


Lovu zdar

počet zobrazení: 4 116
počet hlasov: 3
kategória: iné
 
fotografie k článku
obr. č. 1 - Ako kupovať čln obr. č. 2 - Ako kupovať čln obr. č. 3 - Ako kupovať čln obr. č. 4 - Ako kupovať čln obr. č. 5 - Ako kupovať čln obr. č. 6 - Ako kupovať čln