dnes je utorok,  7. apríl 2020,  meniny má Zoltán/Róbert,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 05:13,  dnes západ slnka: 18:22
globpneu.sk

Stojan na pruty Tripod - diskusia

pridané: 9.8.2012 17:40

chcel by som sa poradit ohladpm kupi stojanu na pruty chcel by som trojnožku ,vie mi niekto poradit vyrobcu alebo na co hlavne si mam davat pozor ,podla coho sa rozhodnut?

diki

počet zobrazení: 7 853
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
visage, 24.3.2013 o 21:49

ja by som si od Mivardi nekúpil ani krmivo :DDD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

andrejcok221, 24.3.2013 o 18:08

bol som na vystave pozeral som stojany a poviem vam od mivardi by som asi nekupoval.stojan pôsoby velmy lacno ◄ reagovať

LuboO, 2.12.2012 o 8:25

dodoarizona, nepochopil som velmi tvoj prispevok, ale ak tvrdis, ze najlepsi stojan je DAM, je kvantum majitelov inych znaciek, ktori ti budu tvrdit opak. Neda sa jednoznacne povedat, ze konkretna znacka je najlepsia, vplyva na to prilis vela faktorov a subjektivnych poziadaviek. Priklad, niekto chce tazky stojan pre stabilitu, iny lahky, lebo veci casto daleko prenasa. Niekto chce nerez, iny hlinik. Niekto trojnozku, iny rodpod. A u vela ludi rozhoduje cena, resp. pomer ceny a kvality. Mas stojany drahe jak svina, napr JRC Rubicon Pod, ten sa pohybuje okolo 270 €, ale dobre ti posluzi aj Macsayov stojan za 50 €. Je to otazka priorit. Ale to, ze tvoj top tripod je D.A.M. ti samozrejme neberiem. Tu som nasiel chutovku, MINI CARP`O INOX WITH CURVED BUZZ BAR 4 RODS je za 11900 Kc, dokonca su aj nejake dvojkilove karbonove okolo 12 000 ceskych, ale neda sa povedat, ze su najlepsie. Aspon ja si to netrufnem. ◄ reagovať

dodoarizona, 28.11.2012 o 21:03

stojan resp. tripod je naj. určite dam.. Stojan na pruty Tripod - diskusia ◄ reagovať

Petko123, 19.11.2012 o 18:21

ak sa nemýlim tak ak si objednáš na odkaz tak k ich stojanu Premium dostanes signalizátory zdarma :) ◄ reagovať

visage, 2.11.2012 o 12:27

kup si od Máčaja z LV za 47 € ,ten je dobrý ◄ reagovať

andrejcok221, 12.9.2012 o 10:41

zelenac ja tiez pozeram ten od mivardi takzte odporucas? ◄ reagovať

andrejcok221, 12.9.2012 o 10:40

dakujem páni za radu ◄ reagovať

hdodo, 10.9.2012 o 18:02

ahoj ,ja mám tripod od firmy dam z nerezu som spokojný až na jednu vec už by som si nekúpil stojan z gulatiny ale z jokloviny, ked zoberiem jednu udicu tak mi ho vykrúca do jednej strany dobre to tam nedrží a preváži ho asi len tolko ,ale ináč dá sa. ◄ reagovať

zelenac, 9.9.2012 o 14:09

ja som si objednal z jednej internetovej stránky tripod od firmy mivardi nemam s ním najmenší problem :) je stabilný a skladný takže odporučam...ale ako som si všimol ten istý stojan predáva aj značka starbaits je to už len na tebe ako sa rozhodneš ◄ reagovať