dnes je štvrtok,  19. september 2019,  meniny má Konštantín,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 05:32,  dnes západ slnka: 17:47
Kúpou trička s logom PetrovZdar.sk podporíte chod portálu PetrovZdar.sk
C.B. ONE, s.r.o.

Feedrová bižutéria - diskusia

autor: visage
pridané: 31.3.2013 14:53

Tak ako aj kaprári majú svoju bižutériu feederári. jedná sa o rôzne gumičky , zarážky , stopery , ihli na prevliekanie a podobne . V čom zvyknete prenášať túto bižuteriu ? a Aké druhy bižuterie na feeder používate ?

počet zobrazení: 1 952
počet hlasov: 0
Feedrová bižutéria - diskusia

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
didi, 4.8.2018 o 11:17

čo sa bižutérie týka, tak jej mám doma skutočne hojne..Už keď som bola mladá, kupovala som si jej veľa, pretože sa mi páčila a zároveň nebola až tak finančne náročná, čo mi vyhovovalo..Momentálne avšak som s jej nakupovaním prestala, väčšinu som musela vyhodiť, pretože tie roky daná bižutéria neprežila a bolo mi jej ľúto, nikdy ma totiž nenapadlo aby som sa o svoju bižuteriu aj mala nejako starať odkaz len som ju jednoducho kúpila a mala doma na poličke..Teraz mám tých kúskov výrazne menej, no každý deň sa o ňu starám a drží mi v krásnom stave presne tak ako som ju kúpila.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

visage, 4.4.2013 o 13:22

no a tu je niečo aj od FOX , mal by som vyskúšať : odkaz ◄ reagovať

marstan, 31.3.2013 o 21:29

Myslím si že už to preháňaš s tým zakladaním diskusií z jednej tématiky ... zamysli sa nad tým! ◄ reagovať