dnes je štvrtok,  19. september 2019,  meniny má Konštantín,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 05:32,  dnes západ slnka: 17:47
Kúpou trička s logom PetrovZdar.sk podporíte chod portálu PetrovZdar.sk
C.B. ONE, s.r.o.

prichuť krmiva - diskusia

autor: 11matus11
pridané: 18.7.2013 16:07

Caute som zacinajuci rybar a chcel by som sa spytat ze aku prichut krmiva pouzivat na jar,v lete na jesen a v zime za odpovede dakujem

počet zobrazení: 3 076
počet hlasov: 1
okruh tém: Krmivo

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
lunimus, 7.5.2014 o 14:35

To, čo ti napísal Visage má niečo do seba ... je to taká "univerzálna" pravda, ale ja ti to trochu skomplikujem. Nie je voda ako voda a to, čo platí na jednej vode, nemusí platiť na inej vode. Dokonca 200-300m na jednej rieke môžu byť iné podmienky. Napr. chodím na jednu vodu, kde mi na jednom úseku zaberá vždy mäsová príchuť a so sladkou sa môžem strčiť, ale o 500m po prúde je to zas presne naopak. Ako začínajúcemu rybárovi ti poradím jednu veľmi dôležitú vec. Nevymýšľaj s nástrahami, ani s kŕmením ... najlepšie veci sú často múdrosti našich starých otcov - to znamená obyčajná strúhanka + kukurica a pár kostniakov, alebo hnojákov a čo sa týka počtu rýb, tak možno prechytáš aj skúseného "boiliesáka" ... no a čo sa týka kŕmenia, ti dám ešte jednu radu, ktorá je pomaly dôležitejšia, ako samotný obsah kŕmenia a to je presnosť nahadzovania. Čím presnejšie dokážeš nahadzovať a čím menšiu plochu zakŕmiš, tým je tvoja šanca na úspech väčšia :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

visage, 24.9.2013 o 18:51

no na jar dačo sladké (jahoda,ananás),v lete všetko :D , na jeseň skôr dačo samrdlavé (ryba, kalamár,chobotnica,krab), v zime skôr niečo natural ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0