dnes je utorok,  7. apríl 2020,  meniny má Zoltán/Róbert,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 05:13,  dnes západ slnka: 18:22
globpneu.sk

signalizátory - diskusia

autor: hdodo
pridané: 16.8.2014 15:08

Dobrý deň, chcem si kúpiť signalizátory M1300 wireles

vie mi niekto poradiť či sú dobré, alebo by ste mi poradili niečo iné max. do 100€

Ďakujem.

počet zobrazení: 2 957
počet hlasov: 2
signalizátory - diskusia

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
hdodo, 7.8.2016 o 18:48

Na pohľad sú pekné, cena je tiež dobrá, hlavne že majú nastaviteľnú citlivosť aby to pri každom fúknutí vetra nesignalizovalo nepoznám ich, ja mám takéto zatiaľ spokojnosť odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

fischboy, 3.8.2016 o 20:51

Zdravím, akurát sa mi pokazili signalizátory, tak plánujem obnovu príslušenstva. Máte niekto skúsenosť s týmito odkaz Maju super cenu, tak by som ich chcel hneď objednať, ale skúsenosti by pomohli. ◄ reagovať

hdodo, 13.9.2014 o 18:05

Tak signalizátory M1300 mivardi sú už doma v utorok ich beriem na Ružinú testovať, potom napíšem či som spokojný pokiaľ budú nejaké zábery:-). ◄ reagovať

hdodo, 3.9.2014 o 13:01

ryba77 tiež mám signalizátory bez odposluchu a som s nimi spokojný, ale odposluch chcem hlavne na nočné a dlhšie rybačky hlavne na noc keď sa silnejšie ,,započúvam,, zabalený v spacáku :-). ◄ reagovať

ryba77, 2.9.2014 o 10:14

Ja som si kúpil také obyčajné po 15E ks Mivardi M550 a nemám s nimi najmenší problém. Osobne si myslím že platit za takúto vec 100eur je úplná zbytočnosť a račej by som tie peniaze investoval do udice,navijaka,silonu lebo tam sa neoplatí moc šetriť.Samozrejme pokial chceš príposluch tak tam su ceny vyššie ako za sólo signalizatory. ◄ reagovať

rene, 24.8.2014 o 21:32

Mám ich od jari tohto roku. chcem ich predať. Dostal som na narodeniny nové (rodina sa nedohodla :)) ) Sada je 2+ príposluch. Modrá a červená. ◄ reagovať

hdodo, 22.8.2014 o 11:48

Ja mám min.10rokov signalizátory esox za 6€ kus (bez odposluchu)no zatiaľ som nemal s nimi žiadny problém,keďže doba napreduje :-) preto chcem už s odposluchom a myslím si že čo je drahé nemusí byť aj dobré, alebo čo je lacné musí byť aj zlé a kupujem si podla hlbky vlastnej peňaženky :-)). ◄ reagovať

romanm, 20.8.2014 o 10:33

Mám signalizátory s príposluchom zn. Esox už štvrtý rok, boli v cene do 100 Euro a doposiaľ som s nimi väčšie problémy nemal. ◄ reagovať

lunimus, 20.8.2014 o 10:01

Dodo so signalizatormi nemam sice ziadne skusenosti, ale do 100€by som ti doporucil rolnicku :) ... alebo skus este pozriet e-bay :) ◄ reagovať