dnes je štvrtok,  19. september 2019,  meniny má Konštantín,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 05:32,  dnes západ slnka: 17:47
Kúpou trička s logom PetrovZdar.sk podporíte chod portálu PetrovZdar.sk
C.B. ONE, s.r.o.

Ako ďalej, Petrovzdar? - diskusia

autor: LuboO
pridané: 13.1.2015 18:15
V poslednej dobe som zaregistroval ( asi vsetci, co sem chodia) postupny "upadok" stranky Petrovzdar.sk. Bola by vecna skoda tuto stranku postupne pustit do stratena a pochovat. Co navrhujete, ako ju ozivit? Co urobit pre to, aby sa to tu opät rozbehlo? Dajte nejake navrhy, ak vas nieco napada. Bolo by to fajn.
počet zobrazení: 1 924
počet hlasov: 2
okruh tém: PetrovZdar.sk

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
LuboO, 10.10.2017 o 22:49

Žije to tu ešte aspoň trochu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

jomi, 30.3.2017 o 20:24

marstan súhlasím, už tu dlho absentuješ. Ale rýchlo treba chytať veľké ryby aby bolo o čom debatovať. Nedávaš ani pravidelné hlásenie z hornej zeme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

marstan, 23.3.2017 o 15:16

Je to jasné... musím sa sem vrátiť. ◄ reagovať

jomi, 16.7.2016 o 20:58

admin výborný nápad. Funguje to. Je to perfektné. ◄ reagovať

admin, 14.7.2016 o 19:57

NOVINKA: Vymysleli sme pre vás novú sekciu, v ktorej budete vidieť aktivitu vašich priateľov tu na PetrovZdar.sk. Odteraz budete mať prehľad, či niekto z vašich priateľov za posledné obdobie nepridal fotku, video, alebo nekomentoval fotku, video alebo diskusiu. Odteraz tak nemusíte klikať na profily vašich priateľov a zisťovať pracne či niečo nepridali. Celý zoznam nájdete vpravo vo vašom menu pod názvom aktivita mojich priateľov. Takto budete mať celý prehľad o aktivite vašich priateľov na jednom mieste. Veríme, že sa vám takéto vylepšenie bude páčiť. ◄ reagovať

jomi, 17.1.2015 o 20:35

Pozrel so sa na paritné zastúpenie krajov na tejto stránke a zistil som, že z 1006 registrovaných je takmer rovnomerné plošné zastúpenie z celého Slovenska. BB - 152 BA - 107 KE - 116 NR - 163 PR - 119 TN - 139 TT - 65 ZA - 125 Ale pozor: Obyce 14, Zvolen 18! Žien je 52 a nerybárov 148. Z tohto vyplýva, že by sme na stránke mali publikovať zaujímavosti zo všetkých kútov republiky, o ktorých sa niekto dozvie, aby sa tu registrovaní viac dozvedeli. Veď nie všetky stránky ZO dobre fungujú. ◄ reagovať

Pstruzik1, 17.1.2015 o 10:17

Takže s adminom som sa dohodol že budem spolu-spravovať FB stránku, odkiaľ sa pokúsime pritiahnuť rybárov i sem. Dokončím sériu článkov o hlavátke a rád sa zapojím aj do ďalších činností. ◄ reagovať

Pstruzik1, 16.1.2015 o 18:45

Stránka je veľmi dobrá, len je potrebné aby prišli ľudia a pridávali svoje fotografie, diskutovali či chatovali. Pomôžme si Facebookom. PetrovZdar má účet na FB odkaz, je potrebné na ňom zdieľať (úloha admina FB stránky) každú peknú fotku či video, každú novú diskusiu. Tých fotiek tu pribúda celkom dosť, a každá ktorá je zaujímavá alebo je na nej pekne odfotografovaný úlovok, hneď zdieľať na Facebook aj s popisom. Na FB máte takmer 500 likov, ľudia v dnešnej dobre diskutujú a pridávajú fotky do rôznych rybárskych FB stránok, skoro každá organizácia má na FB svoju stránku či skupinu a je mnoho ďalších rybárskych skupín na facebooku ktoré vytvárajú sami rybári, veď aj každá rybárska predajňa má svoju stránku na FB. Tí ľudia sú rozlezení na facebooku na týchto stránkach a je potrebné ich pritiahnuť práve odtiaľ. Zdieľať zdieľať zdieľať. PetrvoZdar má síce 500 fanúšikov na FB, ale v skutočnosti spoločnosť FB každé nové zdieľanie zobrazí len 10% užívateľom na ich nástenkách. Preto je potrebné neustále zdieľať (1-2x denne), kludne aj staršie fotografie nech to má dosah na čo najviac ľudí a oni potom prídu a zapoja sa do tejto komunity. Ja pracujem pre jeden český (nerybársky) web, a za 3 roky sme dosiahli návštevnosť z pár desiatok ľudí a z troch príspevkov denne na diskusnom fóre návštevnosť v tisíckach užívateľov denne a 100 až 200 príspevkov denne na diskusnom fóre. Nehovorím že to bude tak aj tu, ale vybudovať veľkú komunitu PetrovZdar určite pôjde, samozrejme treba zrealizovať každý dobrý nápad ktorý padne v tejto diskusii. ◄ reagovať

LuboO, 16.1.2015 o 17:31

Pani, popisali ste to pekne, neda sa nesuhlasit. Ma to vsak jeden hacik. Aj s protihrotom. Mozme tu mat plno dobrych clankov, diskusii, videi, ale je nam to prd platne, ked sa o tom nikto nedozvie. Bud sem nikto nezabludi, alebo kuknu a idu prec. Chcelo by to uputavky na titulnej stranke, ze sa nieco deje, nieco sa pridalo a tak. Podobne, ako je to tu odkaz . Musi to udriet do oci. Potom nejake akcie, sutaze, ked aj o banalne veci. Treba sa poobzerat aj po nejakych sponzoroch, aby tie rozne veci neboli az tak banalne. Najst nejake partnerske stranky zo zahranicia, napr. Ciech. Takisto oslovit MO a MsO, ktore maju stranky, aby sa zapojili a prepojili. Nech je priliv clenov aj cez nich. A ked tu bude viac aktivnych clenov, uz sa oplati aj zorganizovat nejaky zraz s prezentaciou produktov. Ja viem, moc kecam a malo robim, ale je nas tu viac. Staci napisat nejaky clanok, hocijaky a mozem ho zeditovat, aby bol v pohode. Uz som to robil, a dlhsiu dobu, tak mam s tym skusenosti. Len to chce trochu chciet. Ja mam rozpracovane dve veci, ale tie su dlhodobejsieho charakteru, takze neviem termin pridania, myslim si vsak, ze to bude zaujimave. Ale zatial neprezradim. Musime sa trochu opret do toho prsami a pojde to, verim tomu. ◄ reagovať

admin, 15.1.2015 o 22:07

lunimus v čase písania môjho predch. príspevku som ešte tvoje príspevky nevidel. Maximálne s nimi súhlasím, mohla by to byť správna cesta. Dôležité je chcieť, a urobiť pre to niečo, nie len sa prizerať - samé to nepôjde. Držím palce! ◄ reagovať

admin, 15.1.2015 o 22:04

jomi správne si povedal, noví sem nakukli, ale asi ich až tak nezaujalo nič, žiadny príspevok nepridali a odišli. Oceňujem články Pstruzik1 ktorý píše o hlavátkach, sú to super články. Taktiež snaha točiť videá z rybačiek od hdodo sa mi páči, no nenašli si až taký veľký záujem ako som si myslel. Podľa mňa by ste sa vy "skalní" mohli pokúsiť riešiť v diskusii zaujímavé veci o rybolove, a keď ostatní spozorujú zaujímavé témy v diskusii a zapoja sa i oni, mohla by to byť cesta na oživenie. Teraz je zima, ryby sa nelovia až tak ako cez leto, je to smutnejšie obdobie i na fotky. Preto by tu mohol byť priestor na online rybárčenie na "PetrovZdar.sk". Prajem vám aby sa vám to podarilo a aby ste sa tu opäť radi stretávali. ◄ reagovať

lunimus, 15.1.2015 o 21:57

btw. podobnú vec som už navrhoval niekedy koncom roka 2013 v diskusii odkaz nové články napetrovzdar ... tak poďme na vec ... aby som len nehovoril, čo by sme mali urobiť, chcem teraz počuť návrh na článok, ktorý si myslíte, že by som mohol napísať ja :) ... niečo, čo by ste si naozaj chceli prečítať :) ◄ reagovať

lunimus, 15.1.2015 o 21:53

priznám sa, že som tu tiež dlhšie nebol :( ... ale bolo by mi naozaj ľúto, keby to tu malo zakapať. Chat môžu používať len tí, čo majú dostatok času ... a tak v tejto veci určite moc nepomôžem ... Čo by sme ale mohli spraviť je vytvoriť zoznam tém o ktorých by sme sa chceli viac dozvedieť a následne by sme si rozdelili, kto čo kedy napíše. Ideálne by bolo, aby sem pribudol každý týždeň nejaký nový článok. No a ďalšia vec, čo by mohlo prilákať nových rybárov by bolo vytvorenie samostatnej rubriky pre začiatočníkov - nejaká poradňa. ◄ reagovať

jomi, 15.1.2015 o 20:09

Nie že by som chcel diskutovať sám zo sebou, ale opravujem sa. Filter, resp. vyhľadávanie podľa bydliska a iného v adresári je. Jáááj, už som na to zabudol. ◄ reagovať

jomi, 15.1.2015 o 19:39

To som nemyslel vážne. Faktom je, že iba od nového roku sa sem zaregistrovalo asi 10 mladých od 10 do 15 rokov (napočítal som to), kukli sem a keďže tu pre nich nie je nič, už sem viac nekuknú. Boli to aj nerybári. Možno by bolo vhodné zaradiť sem rubriku zaujímavostí a informácií pre mladých rybárov, ale nie takých, čo majú v krúžkoch mladých rybárov. Mohol by sa niekto na to podujať? Inak budeme losovať! Možno by stačili najskôr články, podobne ako dáva sériu o hlavátke rybárik1. Ďalší nápad nabudúce. Už ma napadol. Keby sa vytvorila v adresári možnosť filtrovať zoznam registrovaných (adminom) a dali by sa zoskupinkovať mená rybárov podľa miest, teda organizácií, aby sa tu videli, možno začnú medzi sebou komunikovať. Ja osobne som v adresári listoval a pracne hľadal, kto je tu zo Zvolena, lebo najskôr som nikoho osobne nepoznal. Až po stretkách. A na stretká by sa mohli pozývať aj mladí z mesta pri ktorom bude pri blízkej vode stretko. ◄ reagovať

jomi, 15.1.2015 o 19:17

Áno, súhlasím s Tebou. Už dávno tu píšu, že tu zdochol pes. Mám teda návrh. Treba pochovať psa. Ako, na to nech dá návrh zase niekto ďalší. ◄ reagovať