dnes je nedeľa,  13. jún 2021,  meniny má Anton,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 03:48,  dnes západ slnka: 19:44
globpneu.sk

rybárske lehátko - diskusia

autor: hdodo
pridané: 22.2.2013 13:40

Chcem si kúpiť lehátko vie mi niekto poradiť, alebo odporučiť aké by som si mal kúpiť, či 6-nohové, alebo 8-nohové, do kolko kg by malo byť a pod. ak niekto má a je s ním spokojný nech poradí ďakujem.

počet zobrazení: 9 815
počet hlasov: 0
rybárske lehátko - diskusia

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
visage, 4.8.2013 o 13:34

hdodo dobré ,hlavne že je 8 nohé -supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

hdodo, 4.8.2013 o 7:18

Tak už som si vyskúšal lehátko aj v teréne , je to super vec hlavne teraz keď sa chytá nonstop nebojím sa trošku aj zdriemnuť pri udiciach horšie by to asi bolo v aute keby prišla RS, kúpil som si takéto a môžem ho doporučiť je stabilné a pevné odkaz ◄ reagovať

visage, 31.3.2013 o 15:06

len na tvoju zodpovednosť :D ◄ reagovať

hdodo, 31.3.2013 o 15:03

Tak potom vyskúšaš pokial ho mám v záruke čííí. ◄ reagovať

visage, 31.3.2013 o 15:01

za mna dobrý výber , to by unieslo v pohode aj mňa :DDD ◄ reagovať

hdodo, 31.3.2013 o 15:01

Ďakujem všetkým za radu ,už mám lehátko a dúfam že som sa dobre rozhodol čo poviete?:odkaz ◄ reagovať

visage, 4.3.2013 o 20:20

a nedaj sa zlákať značkou , susedove lehatko DAM nie je opravené dodnes,ale on to vyriešil tak že prišiel do predajne a zobral si ako náhradu lehátko , ktoré sa mu zapačilo asi v približnej cene ,a že tú DAM-ku si môžu pototo ... on predsa nebude čakať rok na opravu lehátka ◄ reagovať

dodo, 4.3.2013 o 20:16

V praxi uvidíš, že počet nôh, samozrejme ak nie sú napr. 3, pri kvalitnom lehátku nie je podstatný. ◄ reagovať

hdodo, 4.3.2013 o 18:10

dodo som za názor visageho, radšej si kúpim lehátko ktoré bude mať 8-nôh aby bolo stabilnejšie a zodpovedalo mojej váhe :-), ale ďakujem za vaše názory. ◄ reagovať

visage, 3.3.2013 o 8:38

nastavenie 6 alebo 8 nôh je jedno , (ako priklad uvádzam, nastavíš 6 nôh a tie 2 ďalšie v pohode došteluješ :DDD)ale čo sa týka záťaže lepšie sa váha rozloží na 8 nôh ◄ reagovať

dodo, 1.3.2013 o 20:35

Či 8 alebo 6 je skoro jedno čo sa týka nosnosti. 6 nôh ľahšie nastavíš na nerovnom povrchu. Len pozor, lebo aj dobré značky majú šmejdy. Dobre je si ošahať - z čoho je konštrukcia a z čoho sú kĺby. A ponáhľaj sa. Končí obdobie výpredajov. Pozri si u Maroša tie naše lehátka, nech máš inšpiráciu. Svoje si už odkrútili a nestáli veľa. ◄ reagovať

hdodo, 27.2.2013 o 18:47

určite si kúpim nejaké pevné,aby malo nosnosť aspoň 220kg, a ten bivak si časom tiež asi kúpim, peňazí nemám dosť ale situácia nás k tomu pomaly každého donúti kto bude chcieť v noci chytať. ◄ reagovať

Voko, 24.2.2013 o 20:25

ak maš dost penazí tak kľudne......... ale dokonale postačí aj záhradné ktoré si vystelieš spacákom ◄ reagovať

visage, 24.2.2013 o 19:16

keby som si kupoval tak jednoznačne 8 nohé , aby to aj niečo vydržalo myslim váhu rybára :D , sused mal značkove DAM a sa mu potrhalo , takže ak tak niečo pevné a samozrejme k tomu bivak a uz mas dalšie výdavky :P ◄ reagovať

hdodo, 24.2.2013 o 18:12

tak nikto nemá lehátko neporadíte mi, alebo si mám kúpiť rybársku stoličku s opierkou pod nohy? ◄ reagovať