dnes je štvrtok,  5. august 2021,  meniny má Hortenzia,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 04:31,  dnes západ slnka: 19:13
globpneu.sk

Výstavy - diskusia

autor: visage
pridané: 21.3.2013 23:20

Napíšte ako ste boli spokojný s rybárskymi výstavami na ktorých ste sa zúčastnili, čo vás nadchlo, čo vas sklamalo , či sa zúčastníte napríklad aj o rok a pod.

počet zobrazení: 2 451
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
visage, 4.3.2014 o 7:33

dúfam že donesieš ochutnať :DDD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

marosko, 4.3.2014 o 6:08

nemôžem, robím klobásky k velkej noci :-D, ale ak sa o rok zopakuje taký Trenčín, snáď- možno. ◄ reagovať

visage, 3.3.2014 o 16:39

maroško,tak poď teraz cez víkend do Brna :DDD ◄ reagovať

marosko, 3.3.2014 o 15:15

o výstavách viem už svoje, žiadne ilúzie si už nerobím, možno sa aj nechám na rok prehovoriť :D ◄ reagovať

duuso, 2.3.2014 o 19:08

Čo sa týka tohtoročnej Fehovy ja som spokojný, okrem iných tam boli aj moje obľúbené značky Haldorado,Timár,Carpzoom,Marosmix a Energofish. Čo som potreboval som nakúpil, určite za lepšie ceny ako u nás. Nie som síce ortodoxný kaprár ale chýbali mi zaužívaní výrobcovia boilies, Starbaits,Nikl,CCMoore,Dynamite Baits atď. A prekvapilo ma že Korda len vystavovala ale nepredávala.Ale ináč spokojnosť. No a Roman potvrdí že aká krásna je Budapešť po absolvovaní vyhliadkovej jazdy :-DDD s navigáciou značky Kormoran. ◄ reagovať

adam, 13.2.2014 o 19:39

no som zvedavy co poviete na tu poslednu ◄ reagovať

visage, 12.2.2014 o 13:12

no a zajtra vyrážame na ďalší ročník medzinárodnej rybárskej výstavy FeHoVa 2014 v Budapešti , uvidíme čím nás prekvapia :D ◄ reagovať

visage, 22.3.2013 o 9:49

nie každá výstava je taká , zúčastnoval som sa výstav po viac rokov nazad v Prahe,Brne,Běclavi,Bratislave,Nitre,Budapešti ,tá Budapešť a Praha za niečo stáli ,Brno stále upadá ,Břeclav,Bratislavu a Nitru radšej ani nespomínam ,asi by som mal isť niekam inam ,možno k nemcom aby som to vedel ešte porovnať,na výstavách je to ozaj tak ako píše adam,ale sú tam aj novinky , ktoré si nemusím hneď kupovať ale aspoň chytiť do ruky , vyskúšať ale nie je to v reáli ,len oči pokochať :D a výstav sa zúčastňujem aj preto ,lebo sú v zime a tým vyplňam čas pred sezónou. ◄ reagovať

adam, 22.3.2013 o 8:46

Takze ja som za svoj ryb. zivot zazil tri vystavy Jednu v Brne jednu v BA a jednu v Nitre. Ale zo vsetkych mam rovnaky pocit. Vcetci si pomylili vystavu s predajom starych veci a vyprazdovanie skladov. Ani na jednej vystave som od danych firiem nenasiel nic aktualne. To je asi ako keby na Autosalone vystavovali a predavali auta s pred 5 rokov. Chodenie na vystavy som zavrhol radsej idem na ryby. ◄ reagovať