dnes je nedeľa,  13. jún 2021,  meniny má Anton,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 03:48,  dnes západ slnka: 19:44
globpneu.sk

S mlynčekom na cestách - diskusia

autor: visage
pridané: 9.6.2013 17:51

Každý vie, že kukurica je najlepšia nástraha na lov kaprov( okrem boilies a peliet :DDD ) . Ja si kukuricu nosievam z domu v celosti - len uvarenú a meliem si ju do krmítka priamo na lovnom mieste. Starú kukuricu ( nová nelepí ) si varím pokial nezačína praskať a potom ju pomeliem na mäsovom mlynčeku a mám najlepšiu krmitkovú zmes . Mleť som si ju zvykol doma ale na rybačke je času dosť si ju pomlieť na mieste činu :D . A tak sa mi stal mlynček spoločníkom na rybačke :D . Pôvodne som chcel napísať článok , ale tam sa nedajú pridávať fotky a ak nosíte aj Vy mlynček na rybačku tak sem môžete pridať fotky poprípade recepty čo do kukurice pridávate a kde s Vami všade mlynček bol.

počet zobrazení: 5 135
počet hlasov: 1
S mlynčekom na cestách - diskusia

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
visage, 28.9.2013 o 19:39

27/28.9.2013 na Ipli S mlynčekom na cestách - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

visage, 1.8.2013 o 14:44

Pôvodne som si chcel kupit Krushu na drvenie boilies a peliet ale zistil som ze mlyncek vykona tu istu pracu a kto nosi mlyncek ako ja a janka nepotrebuje krushu. A usetri 20 € ◄ reagovať

visage, 23.7.2013 o 16:07

18-21.7.2013 to bolo na Dunaji v Chľabe a nemlela sa len kukurica :D S mlynčekom na cestách - diskusia ◄ reagovať

visage, 14.7.2013 o 11:43

ako potrebnú vec na rybačke , už sme na ňom mleli aj strúhanku ,aj mäso ◄ reagovať

hdodo, 13.7.2013 o 15:05

To už nosíš zo sebou ako talizman číííí :-) ◄ reagovať

visage, 12.7.2013 o 19:39

no a séria pokračuje , tento krát to bola Oravská priehrada S mlynčekom na cestách - diskusia ◄ reagovať

visage, 3.7.2013 o 16:55

lunimus - no taká domovina by bodla :DDD ◄ reagovať

lunimus, 2.7.2013 o 13:58

Vlado, to bude asi tým, že ja nie som kaprár :-) a i keď mi to sem tam niekto povie, tak aj tak zo mňa kaprár nikdy nebude :) ... je mi oveľa bližšie si zbaliť malý batôžtek, pár vláčiacich nástrah, jeden prút, podberák a niečo na zahryznutie :) ... a ako ma jeden kamarát naučil, vôbec nie je potrebné mať plno nástrah ... ryby budú žrať to, čo je práve v krabičkách ... stačí zobrať len pár kusov, ktoré sa možno utrhnú :) ... áno, skysnutie kukurice beriem ako argument. Ukecal si ma. To ale neznamená, že si mlynček pobežím kúpiť a začnem ho nosiť na výpravy :) To radšej donesiem niečo ako požičovné pre teba :-D ◄ reagovať

visage, 24.6.2013 o 15:12

lunimus - no ukáž mi jedného kaprára , ktorý sa vie zbaliť do jedného ruksaku :DDD , už len na feeder je to dosť problematické a nie to ešte na kaprárčinu :D Taká 3.dňová rybačka niečo obnáša .Už len samotné oblečenie aj do nepohody (OP :DDD), jedlo,pitie, krmivá, návnady,stojan,udice.Ked idem na 1.deň ako to tu prezentuješ tak sa tiež odnesiem na 1 x (možno :D). A čo sa týka mlynčeka je vždy lepšie ked sa tá kukurica melie priebežne ( nevyschne,neskysne tak skoro ). ◄ reagovať

lunimus, 24.6.2013 o 14:18

Je síce pravda, že pomletá kukurica je vynikajúca kŕmitková zmeska a je pravda, že kaprári majú pri vode väčšinou dosť času pri čakaní na záber, ale ak mám nosiť so sebou na výpravu aj mlynček, potom sa nedivím, že niektorí rybári majú problém ísť na rybačku niekam, kde je to od auta k vode ďalej ako 10m. Pozor, netvrdím tým, že je to Vladov prípad. Ak by som vláčil k vode milión krámov, ani mne by sa nechcelo ísť od auta k lovnému miestu extra ďaleko. Vždy sa snažím zbaliť tak, aby som bol schopný sa od auta na lovné miesto preniesť na jeden krát bez použitia fúrika :) ... no a priznám sa, že mlynček by som asi nevláčil. Radšej by som si pridal do batoha rovnakú hmotnosť už pomletej kukurice ... a voľný čas pri vode by som využil inak, než mletím kukurice :) ◄ reagovať

Hefa, 9.6.2013 o 18:56

Musím povedať,že sme to spolu s Dodom začali praktizovať asi 3 roky do zadu a tiež musím potvrdiť,že sa mi to,ako krmítková zmes páči. ◄ reagovať

hdodo, 9.6.2013 o 18:07

visage a jeho mlynček táto fotka to potvrdzuje že je jeho spoločník:odkaz ◄ reagovať

visage, 9.6.2013 o 17:53

tá prvá fotka ,ktorá tvorí záhlavie diskusie je Dunaj-Čenkov a pridám hneď aj druhú , tá je tiež z Dunaja ale zo štrkov S mlynčekom na cestách - diskusia ◄ reagovať