dnes je nedeľa,  19. september 2021,  meniny má Konštantín,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 05:33,  dnes západ slnka: 17:46
globpneu.sk

Štrkovisko Zelená voda - diskusia

autor: Rob-lov
pridané: 12.6.2014 0:02

Nazdar, chcel by som sa opýtať či má niekto skúsenosť s touto vodou Štrkovisko Zelená voda pri moste Bratislava, zaujíma ma hlavne dno a úlovky .. Diky

počet zobrazení: 3 576
počet hlasov: 0
okruh tém: Lokality

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
lunimus, 16.6.2014 o 14:01

Zelená voda ... dno je prevažne štrkovité a v takmer 70-80% pokryté hustou podvodnou vegetáciou. Odporúčam pred lovom preplávať lovné miesto so šnorchlom - fakt to pomáha :) ... našiel som si takto pár miest, kde nerastú rastliny a je tam hrana. Čo sa týka úlovkov, tak som odtiaľ vytiahol len pár karasov, pár pleskáčov a plotíc ... všetko v menších rozmeroch. Nikdy som nevidel žiadneho rybára, že by tam vytiahol väčšiu rybu ... ale niečo tam určite bude, každá voda predsa musí skrývať nejaké prekvapenie :) Priznám sa ale, že po X vychádzkach som túto vodu vzdal takmer úplne ... a už sa tam ukážem len vtedy, keď sa tam chcú ísť okúpať moje deti. Čo sa mi na tejto vode hlavne nepozdáva je fakt, že to, čo tam boli kedysi húfy belíc a iných drobných rýb, dnes je to tam mŕtve :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0