dnes je nedeľa,  19. september 2021,  meniny má Konštantín,  počet dní do splnu: ,  dnes východ slnka: 05:33,  dnes západ slnka: 17:46
SUZUKI-DIELY.sk

prihlásil som sa na rybársky no bojím sa skúšok - diskusia

autor: killkoo69
pridané: 24.10.2014 12:32

Zdravim som začínajúci rybár mam 17rokov a od leta ma zaujímaja rybačka. Rád chodievam na ryby ( zatiaľ len na súkromný rybník) no dal som si prihlášku na rybársky lístok v Trenčíne. No bojím sa skúšok, keby mi vedel niekto poradiť kde najdem voláke testy aj volaké info okolo toho že koľko môžem mať zlých odpovedí a tak bol by som rád, no ešte lepšie by bolo keby som tie testy nemusel robiť... môj dedo bol rybár aj tato len potom sa toho vzdal.

počet zobrazení: 2 057
počet hlasov: 1
okruh tém: Iné

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
gamo, 24.10.2014 o 20:40

Myslim, ze staci si precitat rybarsky poriadok (§) a nejaku tensiu knihu o rybarstve pre doplnenie zakladnych komplexnych vedomosti (druhy, techniky, atd.). Ak si skutocny rybar, nebudes to vnimat ako ucenie a zhltnes to ako potocak muchu z hladiny ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Pstruzik1, 24.10.2014 o 20:37

Ahoj. Na rybársky lístok sa nedáva prihláška, prídeš na obecný úrad a kúpiš si ho. Ale testy musíš robiť, potom to vyzerá takto keď sa nenaučíš lovné miery rýb odkaz- ◄ reagovať

hdodo, 24.10.2014 o 16:15

Ahoj, bolo tu už niečo také riešené kuk odkaz čo tam dal Luboo bude to asi všade podobné: odkaz ◄ reagovať